Gminna Spartakiada SP

4-bój la wyłonione zwycięskie zespoły

W pięknej aurze majowej naobiektach SP 2 Małkinia Górna, odbyły się zawody lekkoatletyczne dzieci ze szkół podstawowych z terenu Gminy Małkinia Górna w ramach rywalizacji gminnej. Udział wzięły wszystkie szkoły podstawowe w obu kategoriach. Bardzo dziękuję organizatorom za przygotowanie i przeprowadzenie sprawne imprezy. 

Oto jak przedstawia się punktacja i klasyfikacja wśród dziewcząt i chłopców. 

Czytaj więcej...

Tenis stołowy dziewcząt i chłopców

W dniu dzisiejszym odbyły się zawody w tenisa stołowego w Szkole Podstawowej w Prostyni. Bardzo dziękuję gospodarzom za przeprowadzenie imprezy oraz za wyłonienie reprezentacji Gminy do zawodów powiatowych, które będą miały miejsce po feriach zimowych, również w Prostyni. Trzymam kciuki za reprezentacje SP Prostyń i Kiełczew. Oto wyniki dzisiejszych zmagań:

Czytaj więcej...

Transport na zawody w tenisa stołowego

Pierwsze zawody w tym roku kalendarzowym ale ostatnie w tym semestrze to tenis stołowy. Oto treść informacji z Zespołu Obsługi Szkół w sprawie transportu. 

Witam,

dowóz na zawody – tenis stołowy- w dniu 10.01.2018 na godz. 9.00 do SP w Prostyni będzie realizowany przez P. Gruszecką następująco:

SP 2 – 8.15

SP 1 – 8.20

SP Glina – 8.30

i powrót po zakończonych zawodach.

 

Pozdrawiam,

Dorota Dębek

Czas na halówkę

Listopad to miesiąc kontynuacji piłki nożnej lecz w wersji halowej. Turnieje są planowane na 9 listopada (czwartek) - chłopcy oraz 14 listopada (wtorek) - dziewczęta. Terminy na dzień dzisiejszy tj 2 listopada pozostają nie zmienione. Oba turnieje odbędą się w Szkole Podstawowej nr 2 w Małkini Górnej. Prosimy o uprzednie zgłoszenia. Bardzo proszę przypomnieć dzieciom o obuwiu halowym jadąc na turniej. 

Biegi przełajowe - 19 września 2017r

W dniu 19 września w lesie przy Szkole Podstawowej w Orle, odbyły się biegi przełajowe. W imprezie wzięło udział 63 dzieci z klas IV-VI (32 dziewczęta i 31 chłopców). Pierwsza szóstka z każdego biegu uzyskała awans do zawodów powiatowych, które odbędą się 10 października na łęgach nadbużańskich w Małkini. Trzymać będziemy kciuki za awanse do zawodów międzypowiatowych, które odbędą się na wiosnę 2018r. Wyniki w zakładce wyniki Gminnej Spartakiady. 

Czytaj więcej...

Pełne zwycięstwo, mamy stronę.

Z nowym rokiem szkolnym- ruszyliśmy z nową stroną :-). Bardzo dziękuję koledze Mirkowi za fachową pomoc w tworzeniu strony. Mając w nawyku systematyczność wkładam klasyfikację biegów przełajowych oraz piłki nożnej.