Regulamin Duża 2020

REGULAMIN
  XVIII GMINNEJ SPARTAKIADY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
GMINY MAŁKINIA GÓRNA
2020/2021

 

 1. W rywalizacji mają prawo do udziału wszystkie szkoły podstawowe z terenu Gminy Małkinia Górna.
 2. Zwycięzcy i zespół z drugiego miejsca, rozgrywek gminnych w poszczególnych konkurencjach będą awansowali do rozgrywek powiatowych.  
 3.  Terminarz rozgrywek znajduje się na stronie www.szsostrow.malkinia.com
 4. Jeśli szkoła podstawowa z terenu naszej gminy, będzie chciała wystartować w rywalizacji powiatowej w konkurencji nie objętej niniejszym regulaminem (np. mini piłka koszykowa, ręczna, sztafety przełajowe), wówczas bardzo proszę o zgłoszenie tego do koordynatora w terminie co najmniej 10-ciu dni przed terminem zawodów powiatowych. Punkty zdobyte w rywalizacji powiatowej nie są doliczane do rywalizacji gminnej.
 5. Zawody będą rozgrywane w dni powszednie w różnych szkołach podstawowych. Początek zawodów godzina 8.30 wyjątkiem są biegi - 11.00 i piłka nożna na stadionie 10.00. Bardzo proszę o przybycie na zawody na co najmniej 15 minut przed ich rozpoczęciem.
 6. Na klasyfikację końcową będzie składała się suma punktów z 7 konkurencji (na 10 zawartych w kalendarzu) z rywalizacji dzieci z jednej szkoły podstawowej w roczniku 2008 i mł.
 7. Terminy i regulaminy poszczególnych konkurencji zamieszczone są poniżej.
 8. Klasyfikacja końcowa ustalona zostanie na podstawie następującej punktacji z każdej konkurencji: I miejsce – 8 pkt, II-6pkt, III- 5 pkt, IV- 4 pkt ect. Dziewczęta i chłopcy klasyfikowani będą oddzielnie, jako dwie niezależne dyscypliny.
 9. Na zakończenie rywalizacji rocznej każda biorąca udział w spartakiadzie   szkoła otrzyma, na uroczystości zakończenia spartakiady, puchar a wyznaczeni przez opiekunów sportowcy wyróżnienia indywidualne.
 10. Dziecko, zawodnik (kategoria dzieci, kategoria młodzież) jest uczniem danej szkoły i może reprezentować szkołę w jednej kategorii.
 11. Wprowadzamy,” kartę zgłoszenia na zawody”  może ja stanowić karta wycieczki z podpisem i pieczątka dyrektora szkoły.
 12. Organizator ustala udział poszczególnych szkół  w zawodach na przynajmniej cztery dni przed nimi. Organizuje transport.
 13. Przypomina się opiekunom o zadbanie o ubezpieczenie uczniów, oświadczenia od rodziców ze zgodą na udział w zawodach oraz o zadbanie o strój i wyżywienie podczas zawodów. W placówkach macierzystych powinny znajdować się zgody rodziców zawodników na publikację wizerunku oraz danych dziecka (imię, nazwisko, klasa).
 14. Za kontakt z miejscowymi mediami odpowiedzialny jest koordynator spartakiady.
 15. Potrzebę dowozu zgłasza, telefonicznie, organizator zawodów najpóźniej w dwa dni przed zawodami, do Urzędu Gminy pod numerem tel. 29 644 29 90; 29 644 87 95.
 16.  Zawody w roku szkolnym 2020/2021 odbywać się będą z wytycznymi GIS i Ministerstwa Edukacji Narodowej.

 

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE – Spotkanie opiekunów i delegacji uczniów z poszczególnych szkół. Złożenie raportu z całorocznej działalności, ogłoszenie wyników współzawodnictwa oraz rozdanie pucharów.

 

Koordynator Rozgrywek Gminnych

Adam Koch
Kontakt :888 980 670

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Protokół zawodów powinien zawierać:

1.    Miejsce, data  i dyscyplina rozgrywanych zawodów
2.    Drużyny biorące udział w zawodach
3.    System rozgrywanych zawodów (tabele oraz wyniki poszczególnych spotkań)
4.    Sędziowie zawodów imię nazwisko i nauczany przedmiot, szkoła
5.    Kolejność i uzyskane punkty w rywalizacji gminnej
6.    Uwagi co do przebiegu zawodów
7.    Podpis sporządzającego protokółBardzo proszę aby każdy protokół trafił do mnie nie później niż dwa dni po odbytych zawodach, za co z góry bardzo serdecznie dziękuję.

Z poważaniem
Adam Koch