Regulamin Mała 2020

REGULAMIN

XIII MAŁEJ SPARTAKIADY GMINY MAŁKINIA GÓRNA

2020/2021

 1. Udział w rywalizacji najmłodszych uczniów z terenu naszej gminy zadeklarowały wszystkie szkoły podstawowe z terenu Gminy Małkinia Górna.
 2. Impreza ma charakter dwudniowej rywalizacji (jesienią i wiosną). Początek zawodów godzina 9.30 Bardzo proszę o przybycie na zawody na co najmniej 15 minut przed ich rozpoczęciem.
 3. Na klasyfikację końcową będzie składała się suma punktów ze wszystkich konkurencji (4) z rywalizacji dzieci klas nauczania zintegrowanego z danej szkoły.

Terminy i regulaminy poszczególnych konkurencji zamieszczone są poniżej.

 1. Klasyfikacja końcowa ustalona zostanie na podstawie następującej punktacji z każdej konkurencji: I miejsce – 6 pkt, II-5 pkt, III- 4 pkt, IV-3 pkt ect.
 2. Na zakończenie, zawodnicy z trzech najlepszych szkół otrzymają medale a wszystkie ekipy dyplomy.
 3. Prosi się o wcześniejsze powiadomienie organizatora o udziale w zawodach na przynajmniej cztery dni przed zawodami.
 4. Przypomina się opiekunom o zadbanie o ubezpieczenie uczniów, oświadczenia od rodziców ze zgodą na udział w zawodach oraz o zadbanie o strój, wyżywienie podczas zawodów. Należy również zadbać w macierzystych placówkach aby startujący mieli uregulowane zgody na publikację wizerunku i użycie danych (imię, nazwisko i klasa).
 5. Za kontakt z miejscowymi mediami odpowiedzialny jest koordynator sportu gminnego.
 6. Potrzebę dowozu zgłasza organizator zawodów najpóźniej   na cztery dni poprzedzający zawody, do Urzędu Gminy .
 7. Organizatorzy zakładają, po wcześniejszej konsultacji, możliwość zmiany daty ze względu na szczególne załamanie pogody bądź inne równie ważne przesłanki.
 8. Zawody w roku szkolnym 2020/2021 odbywać się będą z wytycznymi GIS i Ministerstwa Edukacji Narodowej.

 

 

 

 

 

Koordynator Rozgrywek Gminnych

 

Adam Koch

Kontakt :888980670

aTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.